Opis delovnega mesta

Podjetje Bighead se nahaja v Kranju in je specializirano za izdelavo in postavitev kvalitetnih in luksuznih
glamping šotorov zaposli novega sodelavca za:

  • Pomoč pri izdelavi in postavitvi glamping šotorov / MONTER (m/ž)

V podjetju Bighead zaposlimo nove sodelavce za pomoč pri izdelavi in postavitvi glamping šotorov. Vaše delo bo obsegalo tako delo v delavnici, kot tudi občasno delo na terenu v Sloveniji in tujini. V delavnici poteka vsa priprava pred kasnejšo montažo na terenu zato so zaželjene izkušnje oz. veselje do dela z lesom. Na terenu pa poteka sama postavitev šotorov.

Naše podjetje se nahaja v Kranju zato iščemo kandidate iz Kranja in okolice. Možno je tudi počitniško / študentsko delo ali ostale oblike zaposlitve po dogovoru.

  • pomoč v delavnici (enostavno delo z lesom – razrez, sestavljanje okvirjev…)
  • pomoč pri postavitvi šotorov na terenu (monter na terenu)

Pričakujemo:

  • spretnost pri delu in rokovanju z orodjem
  • izkušnje oz. veselje do dela z lesom ali izkušnje na ostalih področjih (monter kopalniške opreme, napeljava vode, električne inštalacije)
  • prilagodljivost, natančnost in odgovornost
  • iznajdljivost
  • pridnost in timsko naravnanost

Nudimo:

  • delo v prijetnem kolektivu
  • kreativno, zanimivo in razgibano delo
  • reden osebni prihodek
  • možnost nenehnega učenja in napredovanja

Način prijave: Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo do 30. novembra 2018  info@bigheadtents.com ali pokličite na 041 433 488 (ga. Alenka) in se dogovorite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  ga.Alenka, 041 433 488

Več o nas na: http://www.bigheadtents.com/

Več o Bighead d.o.o.

Podjetje Bighead se nahaja v Kranju in smo specializirani za izdelavo in postavitev kvalitetnih in luksuznih glamping šotorov. Ponujamo različne modele in velikosti šotorov in izdelavo po meri in po željah naših strank. Naše šotore odlikuje visoka kvaliteta izdelave in uporaba kvalitetnih materijalov. Naši šotori so trenutno postavljeni po različnih kampih in posameznikih v Sloveniji, Hrvaški in Avstriji.