Opis delovnega mesta

Podjetje JANsik – inženiring, gradbeništvo d.o.o. zaposli:

  • MONTER STROJNIH INŠTALACIJ ali KLJUČAVNIČAR (m/ž) in
  • MONTER STROJNIH INŠTALACIJ ali KLJUČAVNIČAR – SKUPINOVODJA (m/ž)

  • naše podjetje se ukvarja z montažo podtlačnega odvodnjavanja ravnih
    streh – sistem SIAQUA, ter montažo konstrukcij in obešalnega materiala – sistem SIKLA. Kot naš novi sodelavec boste sodelovali v vseh procesih strojnih inštalacij

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • možnost zaposlitve za nedoločen čas
  •  zadovoljivo plačo in plačilo vseh dodatkov in stroškov za delo
  •  strokovno priučenje za opravljanje namenskega dela

Od kandidatov pričakujemo:

  • ročne spretnosti
  • fizična moč
  • vsaj osnovno poznavanje inštalaterskih in podobnih del

Način prijave:

Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor. Kontaktni podatki za prijavo so: ROBERT HOZJAN, 02 573 52 10, robert.hozjan@jansik.si

Kontaktna oseba: ROBERT HOZJAN, 02 573 52 10

Naslov delodajalca:

JANsik – inženiring, gradbeništvo d.o.o.

Ulica Prekmurske čete 74
9232 Črenšovci
Slovenija

Obiščite nas na spletu: http://www.jansik.si

Več o JANsik - inženiring, gradbeništvo d.o.o.

JANsik je del skupine SIKLA, ki je eden vodilnih evropskih ponudnikov podtlačnega odvodnjavanja ravnih streh in odvodnjavanja na premostitvenih objektih. Drugače pri nas poznano kot sistem SIAQUA. Več kot 40 letne izkušnje in visoke zahteve v zvezi s kvaliteto izdelkov in storitev zagotavljajo strankam podjetja SIKLA gospodarne in visoko kvalitetne rezultate.