Opis delovnega mesta

Podjetje Bumerang d.o.o. zaposli:

  • MONTER TEHNIČNE OPREME NA PRIREDITVAH (m/ž)

  • opravljali boste delo monterja tehnične opreme – razsvetljava in ozvočenje
  • vsa pomožna dela povezana z montažo
  • skrb za kvalitetno in varno delo
  • delo se opravlja na terenu – glede na kraj prireditve

Pričakujemo:

  • izobrazba: ni pomembna – vsega vas naučimo!
  • pogoj je izpit B kategorije
  • želimo si zaposliti osebo, ki je zanesljiva
  • veselje do dela s tehnično opremo in montažo na prireditvah je zaželjeno

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti na info@bumerang.si

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: Dejan Bojič, email: info@bumerang.si

Naslov delodajalca:

Bumerang d.o.o.

Grušena 13 f

2201 Zgornja Kungota, Slovenija

Obiščite nas na spletu: http://www.bumerang.si/podjetje/

Več o Bumerang d.o.o.

Bumerang d.o.o je podjetje z večletno dejavnostjo organiziranja in tehnične izvedbe prireditev.
V preteklih letih smo sodelovali z večino velikih in malih slovenskih podjetij, večino slovenskih, hrvaških in tujih glasbenikov in skupin, na večini prireditvenih prostorov po Sloveniji.
Imamo bogate izkušnje na področju organiziranja in izvedbe – koncertov na prostem, v šotorih ali v dvoranah, najrazličnejših uradnih in neuradnih dogodkov, prireditev za podjetja, ustanov, od političnih shodov do modnih revij, gala slavnostnih plesov….