Opis delovnega mesta

Podjetje VALTIS OGREVANJE, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, STORITVE IN TRGOVINO D.O.O. je edino slovensko podjetje, ki nudi celotno rešitev pri ogrevanju doma. Ukvarjajo se s proizvodnjo in vgradnjo kotov ter servisom.

Zaradi odličnega poslovanja in širjenje ekipe zaposlenih medse vabijo novega sodelavca ali sodelavko:

  • MONTER VODOVODNIH INSTALACIJ (m/ž)

  • hidroinštalacije kotlov in ostale opreme (hidravlične pumpe, grelniki sanitarne vode itd.)

  • izven sezone boste opravljali razna dela v proizvodnji

  • delo je dinamično, raznoliko, večinoma poteka na terenu po celotni Sloveniji, sicer ima podjetje sedež v Mariboru

Pričakujemo:

  • pogoj za prijavo so izkušnje na področju hidravličnih priklopov ogrevalnih naprav

Nudimo:

  • delovni čas: Od 6.00 do 14.00

  • plačilo: 1300€ bruto + variabilni del po dogovoru

  • urejeno in prijetno delovno okolje

Način prijave:   Vloge za zaposlitev pošljite na zaposlitev.valtis@gmail.com

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Več o podjetju VALTIS D.O.O.  si lahko ogledate na spodnji povezavi:  https://www.facebook.com/waltisogrevanje/videos/1404688886293266/ ali na spletni strani: https://www.ogrevanje-kotli.si/video

Več o VALTIS D.O.O.