Opis delovnega mesta

Podjetje WALTIS – Slovenski proizvajalec visokokakovostnih kotlov na lesno biomaso.

V naši ekipi imamo prosto delovno mesto:

  • MONTER VODOVODNIH INŠTALACIJ (m/ž)

Zaradi povečanja tržnega deleža na slovenskem trgu, zaposlimo osebo z izkušnjami na področju vodovodnih inštalacij ogrevalnih sistemov.

Smo edino slovensko podjetje, ki strankam nudimo celoten paket pri ogrevanju njihovega doma. V podjetju izvajamo proizvodnjo kotlov, montažo kotlov in servisiranje kotlov.

Zaradi povečanja prodaje k sodelovanju vabimo izkušenega in odgovornega monterja ogrevalnih naprav.

Opis del in nalog:

Pričakujemo:

  • izobrazba: zaželjena je izobrazba tehnične smeri
  • delovne izkušnje za ta stroj niso potrebne
  • cenimo motivirane delavce, ki so pripravljeni na izobraževanje in učenje

Nudimo:

  • redna zaposlitev za nedoločen čas

  • delo na terenu: Slovenija

  • zbirno mesto  – sedež podjetja v Mariboru (bivši TAM)

  • fleksibilni delovni čas – pričetek dela večinoma ob 6:00

  • plačilo od 900 – 1200 eur  NETO

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e-pošti na: zaposlitev.valtis@gmail.com ali pokličite za razgovor: 031 458 142 (Matej)

Kontaktna oseba: Če imate vprašanje glede delovnega mesta in zaposlitve pokličite: 031 458 142 (Matej)

Priporočamo tudi ogled video podjetja:

Več o podjetju VALTIS D.O.O.  si lahko ogledate na povezavi:  https://www.facebook.com/waltisogrevanje/videos/1404688886293266/ ali na spletni strani: https://www.ogrevanje-kotli.si/video

Valtis ogrevanje, družba za proizvodnjo, storitve in trgovino d.o.o.

Cesta k Tamu 61

2000 Maribor