Opis delovnega mesta

Podjetje WALTIS – Slovenski proizvajalec visokokakovostnih kotlov na lesno biomaso. V naši ekipi imamo prosto delovno mesto za novega sodelavca (zaposlitev za nedoločen čas):

  • MONTER VODOVODNIH INŠTALACIJ (m/ž)

Zaradi povečanja tržnega deleža na slovenskem trgu, zaposlimo osebo z za samostojno izvajanje hidro inštalacij ogrevalnih sistemov.

Smo edino slovensko podjetje, ki strankam nudimo celoten paket pri ogrevanju njihovega doma. In sicer Proizvodnjo kotlov, montažo kotlov in servisiranje kotlov.

Zaradi povečanja obsega del k sodelovanju vabimo izkušenega in odgovornega monterja ogrevalnih naprav.

  • montaža kotlov Waltis in ogrevalnih sistemov na lesno biomaso
  • delo na stroju (vozičku) za spravilo kotlov v kotlovnico (https://www.youtube.com/watch?v=aSVq2C4PF9I)
  • delovne izkušnje za ta stroj niso potrebne – vsega vas naučimo
  • delo na terenu: Slovenija
  • zbirno mesto  – sedež podjetja v Mariboru (bivši tam)
  • fleksibilni delovni čas: pričetek dela večinoma ob 6:00

Pričakujemo:

  • izobrazba: zaželjena je izobrazba tehnične smeri
  • delovne izkušnje za ta stroj niso potrebne
  • cenimo motivirane delavce, ki so pripravljeni na izobraževanje in učenje

Nudimo:

  • redno plačilo za opravljeno delo

  • mentorstvo vodje montaže ob začetku zaposlitve

  • moderna delovna sredstva in orodja

  • razgibano delo na Slovenskem terenu

  • družinsko podjetje in prijazen manjši kolektiv

  • plačilo: 900 – 1300€ neto (odvisno od izkušenj in kompetenc)

  • dodatno plačilo: malica in prevoz na delo

  • ob koncu uvajanja možnost dogovora še o stimulativnem delu plače

  • zaposlitev za nedoločen čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e-pošti na: zaposlitev.valtis@gmail.com ali pokličite za razgovor: 031 458 142 (Matej)

Kontaktna oseba: Če imate vprašanje glede delovnega mesta in zaposlitve pokličite: 031 458 142 (Matej)

Priporočamo tudi ogled videa podjetja:

Več o podjetju VALTIS D.O.O.  si lahko ogledate na povezavi:

ali na spletni strani: https://www.ogrevanje-kotli.si/video

Valtis ogrevanje, družba za proizvodnjo, storitve in trgovino d.o.o.

Cesta k Tamu 61

2000 Maribor

Več o VALTIS d.o.o.

Smo podjetje s tridesetletnimi izkušnjami na področju razvoja in proizvodnje kotlov za centralno ogrevanje. Posebej smo specializirani v razvoj popolnoma avtomatskih kotlov na pelete, ki uporabnikom zagotavljajo popolno udobje pri ogrevanju
vašega doma.