Opis delovnega mesta

Podjetje Waltis ogrevanje d.o.o.  zaposli novega sodelavca:

  • MONTER VODOVODNIH INŠTALACIJ (m/ž)

Zaradi širitve poslovanja v podjetju Waltis ogrevanje d.o.o. iščemo izkušenega monterja vodovodnih inštalacij ter ogrevalnih naprav (kotli na pelete ter polena).

Izvajajo se montaže izključno Waltis kurilnih naprav v Sloveniji.

Opis del in nalog:

  • montaža vodovodnih inštalacij (kurilne naprave Waltis)
  • delo na terenu poteka v Sloveniji, zbirno mesto je sedež podjetja v Mariboru (bivši TAM)
  • delo je rutinirano in dobro organizirano
  • delovni čas je od 6:00 do 14:00

Pričakujemo:

  • iščemo osebo z minimalno 3 leti izkušenj na tem področju
  • od novega sodelavca si želimo, da je kompetenten voditi manjšo ekipo (2-3 osebe), ki samostojno izvajajo montaže ogrevalnih naprav

Nudimo:

  • zaposlitev je za določen čas 6 mesecev z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
  • plača je 1400 – 2200€ bruto + vsi malica, prevoz in dodatki. Višina plače je vezana na produktivnost.
  • možnost napredovanja na delovno mesto vodja montaže ekipe
  • nudimo mentorstvo vodje montaže ob začetku zaposlitve
  • za delo vam bodo na voljo moderna delovna sredstva in orodja
  • razgibano delo na Slovenskem terenu
  • delo poteka v družinskem podjetju in prijaznem manjšem kolektivu

Način prijave: Kandidati naj pošiljajo prijave na zaposlitev@valtis.si ali pa pokličejo na 031 458 142 – g. Matej Part

Prosimo, da se na razpisano delovno mesto ne prijavljate če nimate izkušenj na področju montaže vodovodnih inštalacij ter ogrevalnih naprav.

Naslov delodajalca:

Waltis ogrevanje d.o.o.
Cesta k Tamu 61

2000 Maribor

Predstavitev podjetja Waltis: https://www.youtube.com/watch?v=OZFn3vSP_x8&t=10s