Opis delovnega mesta

Podjetje Waltis ogrevanje d.o.o.  zaposli novega sodelavca:

  • MONTER VODOVODNIH INŠTALACIJ (m/ž)

Podjetje Waltis se ukvarja s proizvodnjo in montažo peči za centralno ogrevanje. Zaradi širjenja svoje dejavnosti se išče monter vodovodnih inštalacij.

Opis del in nalog:

  • Montaža peči na pelete in polena po Sloveniji
  • Popravila ogrevalnih sistemov
  • Občasno sestava peči v proizvodnji

Pričakujemo:

  • Izkušnje na področju montaž peči za centralno ogrevanje
  • Vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • zaposlitev je za določen čas 6 mesecev z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
  • plačilo: Od 2.000 do 2.300€ Bruto.  Del plače je vezan na delovno učinkovitost.
  • nudimo mentorstvo vodje montaže ob začetku zaposlitve
  • za delo vam bodo na voljo moderna delovna sredstva in orodja
  • delo poteka v družinskem podjetju in prijaznem manjšem kolektivu

Način prijave: Kandidati naj pošiljajo prijave na zaposlitev@valtis.si ali pa pokličejo na 031 458 142 – g. Matej Part

Prosimo, da se na razpisano delovno mesto ne prijavljate če nimate izkušenj na področju montaže vodovodnih inštalacij ter ogrevalnih naprav.

Naslov delodajalca:

Waltis ogrevanje d.o.o.
Cesta k Tamu 61

2000 Maribor

Predstavitev podjetja Waltis: https://www.youtube.com/watch?v=OZFn3vSP_x8&t=10s

To apply for this job email your details to dzoran5@gmail.com