Opis delovnega mesta

Podjetje GEP ŠTALEKAR, GRAFIČNO EMBALAŽNO PODJETJE D.O.O. zaposli:

  • NASTAVLJALEC LEPILNE LINIJE (m/ž)

  • OČISTI, NASTAVI IN PRIPRAVI LINIJO, MATERIAL IN POLIZDELKE ZA LEPLJENJE LEPI IZDELKE – EMBALAŽO NA LEPILNI LINJI

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna
  • K PRIJAVI VABIMO OSEBE IZ SLOVENJ GRADCA IN BLIŽNJE OKOLICE. OD KANDIDATOV PRIČAKUJEMO PREDVSEM DELOVNE IZKUŠNJE NA PODROČJU NASTAVLJANJA STROJEV, VSAJ IV. STOPNJO STROKOVNE IZOBRAZBE, OSNOVNO RAČUNALNIŠKO ZNANJE, SAMOINICIATIVNOST, NATANČNOST, ROČNE SPRETNOSTI TER PREDVSEM INTERES IN VOLJO DO DELA. PONUJAMO DELO V MLADEM, DINAMIČNEM, UREJENEM IN SPROŠČENEM DELOVNEM OKOLJU, REDNO IN STIMULATIVNO PLAČILO ZA OPRAVLJENO DELO, MOŽNOST OSEBNEGA IN STROKOVNEGA RAZVOJA

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor. Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: OKILJ DANIJEL telefon: 03 898 62 56; 041 495 877 el. naslov: kadrovska.sluzba@stalekar.si

Naslov delodajalca:

GEP ŠTALEKAR, GRAFIČNO EMBALAŽNO PODJETJE D.O.O.

MISLINJSKA DOBRAVA 28 B

2383 ŠMARTNO PRI SLOVENJ GRADCU