Opis delovnega mesta

Navigator Pub iz Logatca (okolica Ljubljane) zaposli novega sodelavca ali sodelavko:

  • NATAKARJA (m/ž)

Opis del in nalog:

  • delo v lokalu
  • priprava napitkov in pijač
  • skrb za red in čistočo

Pričakujemo:

  • fleksibilnost in kreativnost
  • odgovornost
  • smisel za red in čistočo
  • sposobnost za timsko delo

Nudimo:

  • redna zaposlitev za določen čas ali delo preko študentskega servisa
  • plačilo 6 eur / uro
  • izmensko delo
  • delo v prijetnem okolju z odličnimi sodelavci
  • zaposlitev za dobo treh mesecev

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: g. Josip Žanko, telefon: 031 599 811 el. naslov: navigatorpub@gmail.com

Naslov delodajalca:

NAVIGATOR PIVNICA, Josip Žanko s.p.

Tržaška cesta 14

1370 Logatec

Obiščete nas lahko tudi na: https://www.facebook.com/navigator.pub