Opis delovnega mesta

Vas delo v strežbi veseli? Potrebujete proste vikende in praznike?  Potem ste pravi za nas! V restavraciji Cmokač zaradi povečanega obsega dela iščemo dodatne okrepitve. Zaposlimo novega sodelavca na prosto delovno mesto:

  • NATAKAR (m/ž)

Vaše zadolžitve bodo:

  • delo v strežbi
  • priprava seminarskih dvoran
  • sprejem gostov
  • sodelovanje pri pripravi dogodkov

Kaj pričakujemo?

  • izobrazba: formalna izobrazba ni potrebna, alternativno poklicna izobrazba
  • izkušnje v strežbi zaželene
  • druga znanja: komunikacija z gosti, delo v timu
  • prijaznost, komunikativnost, poštenost in vestnost pri delu

Kaj nudimo?

  • proste vikende in praznike
  • enoizmensko delo, 5 dni v tednu
  • stimulativno, prijetno in urejeno delovno okolje v kolektivu, ki sodeluje že 14 let
  • zanimivo, samostojno in razgibano delo v manjši ekipi
  • delo poteka od ponedeljka do petka od 7.00 do 18.00 ure
  • zaposlitev za nedoločen čas s polnim delovnim časom in poskusno dobo
  • letno nagrado za uspešnost  ob koncu leta
  • dobro in stimulativno plačilo v skladu z vašim znanjem in vloženim trudom izplačujemo tudi letno nagrado za uspešnost.
  • zaposlitev ni sezonske narave, restavracija  obratuje  13 let

Način prijave:  več informacij in prijave na info@cmokac.si

Kontaktna oseba: ga. Petra 041 481 802, info@cmokac.si

Naslov delodajalca:

Restavracija Cmokač d.o.o.

Dolenjska cesta 242c

1000 Ljubljana

Obiščete nas lahko tudi na: http://www.cmokac.si/

Več o Cmokač d.o.o.

Restavracija Cmokač se nahaja na robu našega mesta, a hkrati čisto blizu nakupovalnemu vrvežu. S svojim prenovljenim ambientom skušamo pričarati obiskovalcem domačnost in toplino.