Opis delovnega mesta

Podjetje Ponent d.o.o., zaposli:

  • NATAKAR (m/ž)

Kraj dela: Caffe Moët, Šmartinska 53, 1000 Ljubljana

  • delo poteka v dnevnem baru med 6:00 in 22:00; sobote, nedelje in prazniki so prosti
  • priprava in strežba hladnih in toplih napitkov in prigrizkov, ter s tem povezane dejavnosti
  • delo je izmensko, popoldanska izmena je 1x do max. 2x tedensko

Pričakujemo:

  • iščemo urejeno, odgovorno, vedro in pozitivno osebo z izkušnjami z delom v strežbi oz gostinstvu

Nudimo:

  • nudimo delo tako preko študentskega servisa, kot tudi redno zaposlitev za nedoločen čas s preiskusno dobo

Način prijave:

  • prijave sprejemamo na elektronski naslov caffe.moet@siol.net ali na številko 041 624-533

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:

  • g. Sandi Peršin

Naslov delodajalca:

podjetje Ponent d.o.o.,

Miklošičeva 36, 1000 Ljubljana