Opis delovnega mesta

Podjetje Urban Group d.o.o. zaposli: novega sodelavca ali sodelavko za prosto delovno mesto: Natakar (m/ž).

Če vas omenjeno delo veseli in vam spodaj naštete odgovornosti oziroma naloge niso tuje, potem smo pravi naslov za vas.

  • NATAKAR (m/ž)

Naloge in odgovornosti:

  • Aktivna prodaja ponudbe restavracije in bara.
  • Ureditev bara, restavracije in omizij.
  • Priprava drobnega inventarja in opreme.
  • Dnevno seznanjanje s ponudbo.
  • Sprejem gostov in naročil.
  • Postrežba jedi in pijač.
  • Samostojno blokiranje naročil.
  • Obračuni.
  • Predaja iztržkov.
  • Medsebojna solidarnost in pomoč pri delu.
  • Sprotno odpravljanje reklamacij.
  • Sodelovanje pri pripravi dogodkov.

Pričakujemo:

  • IV. Stopnja ali nižja stopnja izobrazbe z ustreznimi zahtevanimi izkušnjami.
  • znanje angleškega jezika je pogoj, poznavanje dodatnih jezikov je prednost.
  • Zaželene izkušnje s področja strežbe.
  • Osebnostne lastnosti: komunikativnost, prijaznost, ustrežljivost, nekonfliktnost, urejenost, natančnost, odgovornost, kasneje samostojnost v okviru dela in delovnih nalog.

Ponujamo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas.
  • Zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja v nedoločen čas s poskusno dobo.
  • Prilagojen uvajalni proces v delo.
  • Urejeno delovno okolje v manjšem kolektivu.
  • Redno in stimulativno plačilo.

Prijave sprejemamo v elektronski obliki na: sales@urbanhotel.si

Kontaktna oseba za dodatna vprašanja glede zaposlitve je ga. Špela Mencinger.

Naslov delodajalca:

URBAN GROUP d.o.o.

Dolenjska cesta 242C

Ljubljana

Obiščite nas tudi na: https://www.urbanhotel.si