Opis delovnega mesta

V slaščičarni Toscana v Kamniku, ki slovi po lastni proizvodnji odličnega sladoleda in sladic, zaposlijo novega sodelavca ali sodelavko:

  • NATAKAR (m/ž)

Vas veseli delo v strežbi v prijetni kavarni in slaščičarni z dolgoletno tradicijo in več kot 80 okusi sladoleda? Pridružite se naši prijazni ekipi!

Opis del in nalog:

  • strežba gostov v slaščičarni,
  • sprejemanje naročil.

Pričakujemo:

  • srednješolska izobrazba (smer gostinstvo in gastronomija je prednost),
  • delovne izkušnje v strežbi (1 leto),
  • prijaznost in ustrežljivost,
  • veselje do dela s strankami.

Nudimo:

  • redna zaposlitev,
  • delovno razmerje bo sklenjeno za odločen čas (1 leto, poskusna doba 3 mesece),
  • dvoizmensko delo,
  • plačilo: 1.150,00 EUR bruto mesečno.

Način prijave:

Vaše prijave na prosto delovno mesto sprejemamo preko e-maila: ✉ gabrun.mt@gmail.com

Kontaktna oseba: Za več informacij o zaposlitvi lahko pokličete ali pišete na: ✉ gabrun.mt@gmail.com, Matic Tršan, 📞 gsm 041 351 449

Naslov delodajalca:

Slaščičarna Toscana

Ljubljanska cesta 3c

Več o Slaščičarna Toscana, Gabrun d.o.o.

Leta 2007 sta lastnika Slaščičarne Toscana postala starša sedanjega lastnika, ki je leta 2018 Slaščičarno Toscano tudi prevzel. Lokal je vsa leta pridobival na ugledu in se razvijal tako na področju ponudbe izdelkov in storitev kot tudi na sami urejenosti lokala. Sam lokal zajema: zunanji del, to je gostinski vrt s 15. mizami in notranji del s 13. mizami. Ob lokalu se nahaja tudi otroško igrišče z igrali. Slaščičarna Toscana ima lastno proizvodnjo sladoleda in sladic. V svoji ponudbi ima preko 80 okusov sladoleda po receptih priznanih italijanskih proizvajalcev sladoleda.
Slaščičarna Toscana slovi po odličnem sladoledu in velikih porcijah. Prav tako so odlične tudi sladice: krem rezine, tiramisuji, pralineji in seveda torte v več kot dvajsetih različnih okusih.