Opis delovnega mesta

GOSTILNICA BARBA, gostinske storitve d.o.o. zaposli:

  • KUHINJSKI POMOČNIK (m/ž)

  • POMOČ KUHARJEM PRI PRIPRAVI HRANE Z UMIVANJEM, LUPLJENJEM, REZANJEM, MERJENJEM IN MEŠANJEM SESTAVIN;
  • PRIPRAVA POGRINJKOV IN KROŽNIKOV ZA STREŽBO
  • RAZPAKIRANJE IN SHRANJEVANJE ZALOG
  • UMIVANJE POSODE IN KUHINJSKIH PRIPOMOČKOV TER NJIHOVO ZLAGANJE;
  • PRIPRAVA ENOSTAVNIH JEDI
  • DRUGE NALOGE IZ DELOVNEGA PODROČJA PO NAVODILU VODJE

Pričakujemo:

  • izobrazba: nižja poklicna; Hotelirstvo in gostinstvo
  • delovne izkušnje niso zahtevane
  • vozniško dovoljenje B kat

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas.
  • gibljiv / nestalen urnik

Vabimo dinamične, komunikativne in zanesljive sodelavce, ki jih veseli delo v gostinstvu in delo z ljudmi.

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti, oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ALOJZ GORENC, telefon: 051 846 506, e-naslov: kadri@gvs.si

Naslov delodajalca:

GOSTILNICA BARBA, gostinske storitve d.o.o.

Topliška cesta 2 A

8000 Novo mesto

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net