Opis delovnega mesta

V podjetju VALTIS d.o.o., ki je  Slovenski proizvajalec visokokakovostnih kotlov na lesno biomaso (lasten proizvod in razvoj ogrevanih sistemov, z večletnimi izkušnjami) ponovno zaposlujemo. Smo edino slovensko podjetje, ki strankam nudi celoten paket pri ogrevanju njihovega doma. In sicer proizvodnjo in montažo kotlov, ter servisiranje.

Manjša ekipa medse vabi novega sodelavca, ki bo soustvarjal zgodbo podjetja in uporabnikom zagotavljal popolno udobje pri ogrevanju njihovega doma:

  • OPERATER NA UPOGIBNEM STROJU (m/ž)

Zaradi povečanja obsega dela, zaposli odgovorno in samostojno osebo za izvajanje del na manjšem CNC stroju.

  • strojno obdelovanje polizdelkov na podlagi navodil in dokumentacije
  •  strojno upogibanje pločevine na manjšem CNC stroju
  •  sestavljanje, razvrščanje in čiščenje polizdelkov in izdelkov
  •  sestavljanje ter razvrščanje polizdelkov
  •  odvoz neuporabljivih polizdelkov
  •  tedensko in mesečno čiščenje po planu

Pričakujemo:

  •  izobrazba: II. stopnja izobrazbe, zaključena osnovna šola
  • 2 leti delovnih izkušenj na sorodnih ali enakih delih
  • motiviranost do dela, željo po dodatnem izobraževanju in učenju
  •  telesno sposobnost (spretnost prstov, statična moč)
  •  sposobnost sodelovanja v timu

Nudimo:

  •  redno plačilo za opravljeno delo
  •  moderna delovna sredstva in orodja
  •  prijeten, manjši in prijazen kolektiv
  •  plačilo: 900 – 1300€ neto (odvisno od izkušenj in kompetenc)
  •  dodatno plačilo: malica in prevoz na delo
  • možnost dogovora še o stimulativnem delu plače
  •  zaposlitev za nedoločen čas

Način prijave:

Svojo prijavo pošljite po e-pošti na: zaposlitev.valtis@gmail.com

Priporočljiv je tudi ogled videa, kjer si lahko pogledate več o podjetju:
ali na spletni strani: https://www.ogrevanje-kotli.si/video

Valtis ogrevanje, družba za proizvodnjo, storitve in trgovino d.o.o.

Cesta k Tamu 61

2000 Maribor

Več o Valtis d.o.o.

Smo podjetje s tridesetletnimi izkušnjami na področju razvoja in proizvodnje kotlov za centralno ogrevanje, s specializiranim razvojem popolnoma avtomatskih kotlov na pelete.