Opis delovnega mesta

Si želite postati del inovativne razvojne zgodbe? Podjetje SINCO® d.o.o., je razvojno podjetje, ki je nastalo skozi 30 let izkušenj sestrskega podjetja v kovino predelovalni industriji.

Zaposlimo novega sodelavca ali sodelavko:

  • OPERATER- REZKALEC NA CNC STROJU (m/ž)

KAKO BO IZGLEDAL VAŠ DAN? PRIPRAVITE SE NA NALOGE KOT SO:

  • Programiranje CNC rezkalnih strojev in stružnic: Programiranje CNC stroja, določanje tehnologije obdelave in posluževanje.
  • Izbira in priprava rezilnih orodij ter vpenjalnih priprav: Izbira in umerjanje rezilnega orodja, priprava, nastavljanje in vpenjanje obdelovancev.
  • Izdelava kosov: Izdelava kosov obdelovancev na osnovi delovnega naloga, skladnih z načrtom in tehničnimi zahtevami.
  • Medfazna kontrola izdelka: Izvajanje medfaznih meritev, kontrola obdelovanca in zagotavljanje kvalitete izdelave v procesu obdelave.
  • Vzdrževanje strojev in opreme: Čiščenje, podmazovanje, menjava hladilne tekočine, filtrov in kontrola vseh funkcij stroja.
  • Dnevna proizvodna dela: Opravljanje drugih del, ki so neposredno povezana z osnovnim poklicem in delovnim okoljem.

KAJ PRIČAKUJEMO? BREZ SKRBI, VERJAMEMO DA SE BOMO UJELI!

  • Izkušnje: Delovne izkušnje pri programiranju in delu na CNC strojih.
  • Ustvarjalnost, iznajdljivost in razvojno razmišljanje.
  • Sposobnost razvojnega razmišljanja, pogleda širše slike, iznajdljivosti in strasti za delo.
  • Odgovornost: Zanesljivost, samostojnost pri delu, odgovornost in natančnost skozi skrb za čisto in urejeno delovno okolje.
  • Ekipni duh: Sposobnost sodelovanja, odprte komunikacije in želje po napredku.

KAJ LAHKO PRIČAKUJETE VI?

  • Zaposlitev za nedoločen čas (poskusna doba trije meseci).
  • Zanimivo, dinamično in inovativno delo.
  • Okolje, ki spodbuja ustvarjalnost, ter razvoj lastnih idej.
  • Stimulativno nagrajevanje.
  • Spodbujanje stalnega izobraževanja.
  • Priložnost grajenja inovativne razvojne zgodbe.
  • Neomejene količine kave in prigrizkov iz kuhinje. 🙂

Podjetje deluje na Jesenicah na Dolenjskem; Brežice – 10min, Ljubljana – 1h 10min, Zagreb – 30min.

Se v opisu prepoznate? Izpolnite prijavni obrazec na: www.sinco.si/zaposlitev, ali pa nam svojo prošnjo pošljite na info@sinco.si

Naslov podjetja:

SINCO® d.o.o.

Slovenska vas 4K

8261 Jesenice na Dolenjskem

Več o Sinco d.o.o.

Podjetje SINCO® d.o.o., je razvojno podjetje, ki je nastalo skozi 30 let izkušenj sestrskega podjetja v Kovino predelovalni industriji. Podjetje se fokusira predvsem na razvoj proizvodnega procesa v industriji, kjer rek “Čas je denar” še nikoli ni bil bolj pomemben. Podjetje je lastni razvoj in proizvodnjo usmerilo v kreiranje mehanskih, pol avtomatskih in avtomatskih “Zero point” vpenjalnih sistemov, ki kupcu omogočajo hitrejšo, kvalitetnejšo, fleksibilnejšo in predvsem preprostejšo obdelavo kovin. Vrednote podjetja kot so trajnost, strast, ekipno delo, ipd. so glavna gonila in rdeča nit celotne zgodbe. V podjetju verjamemo da sta fokus na potrošnika in zaposlenega dve najpomembnejši stvari v poslu, vse ostalo pa bo sledilo.