Opis delovnega mesta

Podjetje Pivovarna Laško Union d.o.o. zaposli:

  • OPERATER V ENERGETIKI (m/ž)

  • proizvodnja, distribucija, nadzor vseh energentov in optimizacija porabe
  • upravljanje, nadzor in optimizacija delovanja energetskih postrojenj
  • upravljanje in nadzor delovanja naprav za obdelavo odpadnih voda v skladu z navodili
  • vzdrževanje energetskih potrojenj in opreme
  • izvajanje rednih pregledov stanja in delovanja opreme
  • nadzor nad izvajanjem del zunanjih izvajalcev
  • izpolnjevanje tehnološke dokumentacije
  • vodenje vseh potrebnih evidenc
  • izvajanje enostavnih analiz in priprava vzorcev
  • sodelovanje z osebjem v proizvodnem procesu, z oddelkom za kakovost
  • nadzor nastavljenih parametrov
  • ustrezno ukrepanje v primeru odstopanja parametrov kakovosti

Pričakujemo:

  • najmanj 5. raven izobrazbe tehnične smeri (strojna ali elektro)
  • zaželena osnovna raven znanja angleškega jezika
  • zaželeno vsaj eno leto delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu
  • pripravljenost na delo v turnusu

Nudimo:

  • določen čas šest mesecev z možnostjo podaljšanja in željo dolgoročnega sodelovanja
  • možnost razvoja v mednarodnem podjetju

Kontaktna oseba: ga. Petra Urh

Prijavite se e- pošti na el. naslov: petra.urh@heineken.com

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Naslov delodajalca:

Pivovarna Laško Union d.o.o.

Pivovarniška ulica 2,

1000 Ljubljana

Kraj dela: Ljubljana

Več o nas tudi na: http://www.pivovarnalaskounion.com/

Več o Pivovarna Laško Union d.o.o.

V družbi PIVOVARNA LAŠKO UNION d.o.o., ki je vodilni proizvajalec piva v Sloveniji, sta združili svoje moči Pivovarna Laško in Pivovarna Union.
Podjetje, ki svoje izdelke proizvaja in polni na dveh lokacijah, v Laškem in v Ljubljani, ima skoraj 200-letno tradicijo.