Opis delovnega mesta

TPV AUTOMOTIVE d.o.o.; TPV D.O.O., PE SUHOR zaposli:

  • ORODJAR I (m/ž)

  • vzdrževanje zahtevnih orodij, mehanska obdelava delov za orodja in naprave, posluževanje nc brusilnega stroja , posluževanje klasične stružnice, priprava materiala, upoštevanje postopkov in navodil varstva pri delu, požarne varnosti in okolja, druga dela po določbah aktov in navodilih vodje.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Metalurgija, strojništvo in kovinarstvo
  • slovenski jezik: razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno
  • urejevalniki besedil – osnovno, delo s preglednicami – osnovno
  • delovne izkušnje: 1 leto
  • vozniško dovoljenje: B

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesece.

Način prijave: Svojo vlogo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti, oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: IRENA MISLEJ, telefon: 051 373 051, e-naslov: i.mislej@tpv.si

Naslov delodajalca:

TPV AUTOMOTIVE d.o.o.; TPV D.O.O., PE SUHOR

Bereča vas 1

8331 Suhor

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net