Opis delovnega mesta

BLISK livarstvo, družba za proizvodnjo in trgovino d.o.o. zaposli:

  • ORODJAR (m/ž)

  • ČIŠČENJE, ROČNA IN STROJNA OBDELAVA TL ORODJA TER PRIPRAVA ZA NASLEDNJE LITJE, MENJAVA GRAVURNIH VLOŽKOV, ŽIGOV, IZMETAČEV, JEDER TER OSTALIH DELOV TL ORODIJ, VZDRŽEVANJE OBREZILNIH IN TLAČNIH ORODIJ, IZVAJANJE MANJŠIH POPRAVIL (MENJAVA JEDER, IZMETAČEV, POLIRANJE, ITD.), USTREZNO SKLADIŠČENJE IN OZNAČEVANJE ORODJA PO ŠTEVILKAH TL, POMOČ PRI ODKRIVANJU NAPAK, PREIZKUŠANJE IN OPTIMIZIRANJE IZDELANIH ORODIJ IN NAPRAV, IZPOLNJEVANJE DOKUMENTACIJE IN VODENJE EVIDENC, DRUGA DELA IN NALOGE, KI JIH ODREDI NADREJENI.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Strojništvo in obdelava kovin
  • urejevalniki besedil – osnovno, delo s preglednicami – osnovno
  • razumevanje konstrukcijskih načrtov, ročne spretnosti, natančnost in zanesljivost, poštenost,…
  • delovne izkušnje 1 leto

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev
  • nudimo delo za nedoločen čas, možnost napredovanja, izobraževanja in usposabljanja, redno plačilo in urejeno delovno okolje v stabilnem podjetju z več kot 30 letno tradicijo.

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: KAJA J telefon: 04 231 40 10 el. naslov: kadrovska@blisk.biz

Naslov delodajalca:

BLISK livarstvo, družba za proizvodnjo in trgovino d.o.o.

Laze 20

4000 Kranj

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net