Opis delovnega mesta

ČRTOVJE, DRUŠTVO ZA KULTURO BIVANJA zaposli:

  • OSEBNI ASISTENT (m/ž)

  • ZAPOSLUJEMO OSEBNEGA ASISTENTA, KI BO UPORABNIKU NUDIL STORITVE NAMENJENE OSEBNI POMOČI, POMOČ V GOSPODINJSTVU, PRI SPREMSTVU IN KOMUNIKACIJI.

Pričakujemo:

  • izobrazba: OSNOVNOŠOLSKA
  • vozniški izpit B kategorije
  • Iščemo zanesljivega in učljivega osebnega asistenta z izkušnjami, ki je sposoben delati po navodilih. Osebni asistent bo opravljal delo v Škofljici.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz.  pokličite za razgovor. Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:

SABINA INTIHER, ✉ e-naslov: info.crtovje@gmail.com
Naslov: Kotnikova ulica 5, 1000 LJUBLJANA

Naslov delodajalca:

ČRTOVJE, DRUŠTVO ZA KULTURO BIVANJA

Kotnikova ulica 5

1000 LJUBLJANA