Opis delovnega mesta

ZVEZA DRUŠTEV SLEPIH IN SLABOVIDNIH SLOVENIJE zaposli:

OSEBNI ASISTENT (m/ž)

  • STORITVE, NAMENJENE OSEBNI POMOČI UPORABNIKA STORITVE, NAMENJENE POMOČI V GOSPODINJSTVU IN DRUGIH DNEVNIH OPRAVILIH POMOČ PRI KOMUNIKACIJI,
  • SPREMSTVO SLEPIH IN SLABOVIDNIH OSEB,
  • DRUGA DELA PO NALOGU IN POOBLASTILU STROKOVNEGA VODJE OSEBNE ASISTENCE IN TAJNIKA ZVEZE

Pričakujemo:

  • izobrazba: osnovnošolska
  • delovne izkušnje: ni zahtevano
  • vozniško dovoljenje: B
  • drugi pogoji: Delovno mesto je v Ivančni Gorici
  • Kandidati/kandidatke morajo izpolnjevati naslednje pogoje:
  • osnovnošolska izobrazba
  • opravljen vozniški izpit B-kategorije
  • Trajanje zaposlitve: 3 mesece z možnostjo ponovne zaposlitve
  • poskusna doba 1 mesec
  • Vrsta zaposlitve: krajši delovni čas 20 ur/teden, gibljiv delovni čas
  • Vloge z življenjepisom sprejemamo do 30. 11. 2022 na elektronski naslov: info@zveza-slepih.si.
  • Prosimo, da ob prijavi navedete šifro razpisa.

Nudimo:

  • zaposlitev:  3 mesece
  • poskusno delo: 1 mes.
  • urnik dela: gibljiv/nestalen urnik

Način prijave: kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ŠTEFAN KUŠAR, telefon: 01 4700 211

e-naslov: info@zveza-slepih.si

Naslov delodajalca:

ZVEZA DRUŠTEV SLEPIH IN SLABOVIDNIH SLOVENIJE.

Groharjeva cesta 2

1000 LJUBLJANA

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net