Opis delovnega mesta

Podjetje Delodajalec zaposli:

  • OSEBNI ASISTENT (m/ž)

Podjetje Zavod Brez ovir so.p. – Zavod za izboljšanje dostopnosti objektov za invalide in turizem za invalide ter za namen trajnega opravljanja dejavnosti socialnega podjetništva zaposli:

  • OSEBNI ASISTENT (m/ž)

  • POMOČ PRI OHRANJANJU SOCIALNIH STIKOV, SPREMLJANJE NA SPREHODIH,DRUŽENJE, POMOČ PRI VSAKODNEVNIH OPRAVILIH.

Pričakujemo:

  • izobrazba: nepopolna osnovnošolska
  • vozniški izpit B kategorije
  • pripravljenost na delo, vestnost pri delu, veselje do dela z ljudmi, prilagodljivost, veljavni vozniški izpit B kategorije. delovno mesto – Borovnica

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  MAJA BABIČ BOŽENA PETERLIN, telefon: 01 620 84 04, e-naslov: maja.babic@brezovir.si

Zavod Brez ovir so.p. – Zavod za izboljšanje dostopnosti objektov za invalide in turizem za invalide ter za namen trajnega opravljanja dejavnosti socialnega podjetništva

Einspielerjeva ulica 6

1000 LJUBLJANA