Opis delovnega mesta

DRUŠTVO DISTROFIKOV SLOVENIJE zaposli:

  • OSKRBOVALEC (OSEBNI ASISTENT) (m/ž)

Delo poteka v Domžalah.

  • POMOČ INVALIDU PRI OSEBNI NEGI, GOSPODINJSKA POMOČ, SPREMSTVO PRI DNEVNIH AKTIVNOSTIH, OSTALA PODOBNA DELA.

Pričakujemo:

  • izobrazba: osnovnošolska, Splošne izobraževalne aktivnosti/izidi
  • delovne izkušnje: ni zahtevano
  • vozniško dovoljenje: B
  • poskusno delo: 2 mes.
  • urnik dela: večizmensko
  • okvirna plača: 1.128,83 EUR bruto mesečno
  • od kandidata se pričakuje fizična moč, veselje in smisel za delo z ljudmi, vestnost in zanesljivost, natančnost in potrpežljivost, osebna urejenost.

Nudimo:

  • zaposlitev: določen čas, 6 mesecev

Način prijave: kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ANJA VIVOD,

e-naslov: anja.vivod@drustvo-distrofikov.si

Naslov delodajalca:

DRUŠTVO DISTROFIKOV SLOVENIJE

Linhartova cesta 1

1000 LJUBLJANA

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net