Opis delovnega mesta

Podjetje Vivo d.o.o. za prehranski obrat v Mengšu zaposli:

  • POMIVALCA POSODE v dopoldanskem času (m/ž)

Opis del in nalog:

  • pomivanje posode
  • transportiranje posode
  • skladiščenje posode

Pričakujemo:

  • vsaj osnovnošolsko izobrazbo
  • pozitivna naravnanost
  • urejenost

Pogoji dela:

  • dopoldansko delo
  • zaposlimo vas: redno, pogodbeno ali študentsko (po vaših željah),
  • delo v prijetnem in urejenem kolektivu
  • redno plačilo
  • poln delovni čas (lahko tudi skrajšan delovni čas)
  • možnost zaposlitve tudi za mlajše upokojence

Lokacija dela: LEK Mengeš

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti na: darja.korelc@vivo.si

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  ga. Darja Korelc, +386 41 371 606, darja.korelc@vivo.si .

Naslov delodajalca:

VIVO d.o.o., PE MENGEŠ
Dunajska 125
1000 Ljubljana

Več o VIVO d.o.o.

Podjetje Vivo d.o.o. je z več kot 20-letno tradicijo na slovenskem in evropskem trgu prepoznavna blagovna znamka z visoko kakovostjo, uvrščajo jih v eno izmed treh najprepoznavnejših catering podjetij Jugovzhodne Evrope.
Njihov razvoj je bil vsa leta povezan s kreativnimi rešitvami na področju F&B (food and beverage) z visoko dodano vrednostjo. Vivo catering skrbi za pogostitve na medijsko odmevnih prireditvah in mednarodnih srečanjih, s kulinaričnim razvajanjem in prijaznostjo pa pogosto prispeva tudi k izvedbi dobrodelnih prireditev. Več na http://www.vivo.si/