Opis delovnega mesta

Okrepcevalnica Žibert v svoje vrste vabi novega sodelavca:

  • POMIVALEC POSODE / POMOČ V KUHINJI (m/ž)

Opis delovnega mesta:

  • pomivanje posode, pribora in druge opreme
  • čiščenje delovnih površin in delovnih sredstev
  • pomoč pri drugih delih po potrebi
  • priprava oziroma pomoč pri pripravi obrokov

Pričakujemo:

  • najmanj osnovnošolsko izobrazbo
  • marljivost
  • spretnost

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja
  • nudimo redno delo v prijetnem kolektivu
  • delo je popoldansko in ni preveč zahtevno
  • različne vrste zaposlitve (redno..)
  • zaposlitev možna tudi za mlajše upokojence
  • redno plačilo

Način prijave:  več informacij in prijave na 031 239 380 (Maja) ali elektronski pošti: tina.jugovic@gmail.com

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ga. Tina Jugovic

Naslov delodajalca:

OKREPČEVALNICA ŽIBERT
Tacenska 118
1000 Lljubljana

Več o Okrepčevalnica Žibert

Okrepčevalnica Žibert, ki se nahaja pod Šmarno goro ima dolgoletno tradicijo, saj se prvič omenja že okrog leta 1910. V tistih časih je bila to furmanska gostilna, ki je imela poleg gostinske dejavnosti še mizarsko delavnico.