Opis delovnega mesta

Podjetje Cmokač d.o.o. zaradi širitve dejavnosti išče nove sodelavce:

  • POMIVALEC POSODE / POMOČ V KUHINJI (m/ž)

Opis delovnega mesta:

  • pomivanje posode, pribora in druge opreme
  • čiščenje delovnih površin in delovnih sredstev
  • pomoč pri drugih delih po potrebi
  • priprava oziroma pomoč pri pripravi obrokov

Pričakujemo:

  • najmanj osnovnošolsko izobrazbo
  • marljivost
  • spretnost

Nudimo:

  • delo od ponedeljka do petka med 11.00 in 19.00 uro
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja v nedoločen čas
  • nudimo redno delo v prijetnem kolektivu

Način prijave:  več informacij in prijave na info@cmokac.si

Kontaktna oseba: g. Robert Žagar, 041 411 666, info@cmokac.si

Naslov delodajalca:

Restavracija Cmokač d.o.o.

Dolenjska cesta 242c

1000 Ljubljana

Obiščete nas lahko tudi na: http://www.cmokac.si/

Več o Cmokač d.o.o.

Restavracija Cmokač se nahaja na robu našega mesta, a hkrati čisto blizu nakupovalnemu vrvežu. S svojim prenovljenim ambientom skušamo pričarati obiskovalcem domačnost in toplino.