Opis delovnega mesta

JAVNI ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA VARSTVO KULTURNE DEDIŠČINE zaposli:

  • POMOČNIK DIREKTORJA (m/ž)

  • VODENJE CENTRA ZA KONSERVATORSTVO OZIROMA SLUŽBE ZA KULTURNO DEDIŠČINO

Pričakujemo:

  • trajanje zaposlitve: določen čas trajanja mandata generalnega direktorja. Visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja), magistrska izobrazba (druga bolonjska stopnja) ene izmed strok s področja delovanja zavoda, strokovni naziv s področja zavodske dejavnosti, najmanj tri leta izkušenj pri vodenju strokovnega dela in osem let delovnih izkušenj na področju konservatorstva, restavratorstva, preventivne arheologije ali druge sorodne dejavnosti, sposobnost za organiziranje in vodenje strokovnega dela, aktivno znanje slovenskega jezika in aktivno znanje najmanj enega svetovnega jezika. Celotno besedilo je objavljeno v Uradnem listu RS in spletni strani ZVKDS.

Nudimo:

  • polni delovni čas
  • določen čas oz. določen čas trajanja mandata generalnega direktorja

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po navadni pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: MAJA HORVAT, e-naslov: zaposlitev@zvkds.si

JAVNI ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA VARSTVO KULTURNE DEDIŠČINE
Poljanska cesta 40,

1000 LJUBLJANA