Opis delovnega mesta

Podjetje Vivo d.o.o. zaposli dva nova sodelavca:

  • POMOČNIK KUHARJA (m/ž)

Opis del in nalog:

  • delo poteka v prehrambenem obratu v Mengšu
  • izvajanje higiensko varnostnih predpisov HACCP
  • prevzem materiala in drugih sredstev za potrebe kuhinje
  • naročanje materiala in drugih sredstev v kuhinji
  • priprava in vzdrževanje delovnega prostora, opreme in pripadajočega inventarja
  • vsa enostavna dela na področju priprave hrane
  • mehansko čiščenje živil, ugotavljanje uporabnost in kakovosti živil, sortiranje in skladiščenje živil
  • delitev hrane, oskrbovanje delilne linije, blagajniško poslovanje
  • čiščenje lesenih, kovinskih in tekstilnih površin, delovnih sredstev, opreme in prostorov z različnimi čistilnimi pripomočki in sredstvi, z antistatično krpo, omelom, vodo in kemičnimi čistili
  • izvajanje postopkov dezinfekcije
  • pomivanje posode
  • pomoč pri drugih delih iz gostinske stroke po potrebi
  • vodenje ustreznih evidenc

Pričakujemo:

  • veselje do dela s hrano
  • natančnost, spretnost
  • sposobnost dela v timu

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • delo poteka izmensko – večinoma dopoldne in 7-krat na mesec tudi popoldansko-nočna izmena

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti na korelcd@t-2.si oz. pokličite za razgovor go. Darjo na telefon: 041 371 606

Kontaktna oseba: ga. Korelc t: +386 41 371 606 e: korelcd@t-2.si

Naslov delodajalca:

VIVO CATERING
Vivo d.o.o., Dunajska cesta 125, 1000 Ljubljana
t: +386 41 371 606

e: korelcd@t-2.si w: www.vivo.si

Več o Vivo d.o.o.

Podjetje Vivo d.o.o. je z več kot 20-letno tradicijo na slovenskem in evropskem trgu prepoznavna blagovna znamka z visoko kakovostjo, uvrščajo jih v eno izmed treh najprepoznavnejših catering podjetij Jugovzhodne Evrope. Njihov razvoj je bil vsa leta povezan s kreativnimi rešitvami na področju F&B (food and beverage) z visoko dodano vrednostjo. Vivo catering skrbi za pogostitve na medijsko odmevnih prireditvah in mednarodnih srečanjih, s kulinaričnim razvajanjem in prijaznostjo pa pogosto prispeva tudi k izvedbi dobrodelnih prireditev.