Opis delovnega mesta

V podjetju Benton d.o.o. širijo svojo ekipo zaposlenih in medse vabijo novega sodelavca:

  • SODELAVEC ZA POMOČ PRI DOSTAVAH, OBNOVAH, POPRAVILIH KLAVIRJEV IN PIANIN (m/ž)

Opis delovnega mesta:

  • pomoč pri dostavah, obnovah in popravilih klavirjev in pianin
  • delo z lesom
  • popravila, brušenje, obnove omare klavirja
  • razne regulacije mehanike

Pričakujemo:

  • veselje do dela z lesom
  • zanesljivost in pridnost
  • vozniški izpit B kategorije
  • sposobnost za timsko delo
  • znanje slovenskega jezika

Nudimo:

  • delovno razmerje za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev
  • delovnik med 7 in 15 uro, občasno tudi popoldne/zvečer (ob povečanem obsegu dela)
  • zaposlitev v uglednem in dobro stoječem podjetju
  • redna plača 15. v mesecu – 900€ / neto
  • nagrade, regres..

Vaše prijave sprejemamo po elektronski pošti: benton@benton.si ali na telefonski številki: 031/630-830

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Naslov delodajalca:

BENTON, d.o.o.

Prešernova cesta 9

1234 Mengeš

Obiščite nas tudi na: www.benton.si

Več o Benton d.o.o.

Benton d.o.o. je družinsko podjetje z dolgoletno tradicijo na slovenskem trgu, ki se ukvarja s prodajo, servisom, izposojo klavirjev in pianin.