Opis delovnega mesta

Podjetje IZDELOVANJE ORGELSKIH PIŠČALI, SREČKO NARAT, S.P. zaposli:

  • POMOČNIK PRI IZDELAVI KOVINSKIH ORGELSKIH PIŠČALI (m/ž)

  • IZDELOVANJE ORGELSKIH PIŠČALI, ZVIJANJE PLOČEVINE, ZARISOVANJE, BARVANJE, OZNAČEVANJE, LOTANJE, POLIRANJE, PRANJE, PAKIRANJE.

Pričakujemo:

  • izobrazba: osnovnošolska
  • potrebujemo resno osebo, ki se je pripravljena priučiti naše stroke
  • zaželjeno je tudi poznavanje obdelave kovin, ročne spretnosti, oster vid, natančnost, zavzetost za delo
  • možnost zaposlitve za nedoločen čas

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas

Način prijave: Po pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor. Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: NARAT SILVIA telefon: 040 248 338 el. naslov: silvia.narat@gmail.com

Naslov delodajalca:

IZDELOVANJE ORGELSKIH PIŠČALI, SREČKO NARAT, S.P.

CESTA NA BOČ 2

3250 ROGAŠKA SLATINA