Opis delovnega mesta

Smo podjetje, ki se ukvarja s proizvodnjo različnih tipov ležišč, posteljnine in vzglavnikov, izdelki so rezultat lastnega razvoja in tehnologij.

V našem lokalu iščemo dodatno pomoč pri delu z gosti, sodelavca /-ko, ki nam bo priskočil na pomoč občasno oz. po dogovoru.

  • POMOČ PRI STREŽBI V KAVARNI – SLAŠČIČARNI (m/ž) – delo preko s.p.

Opis delovnega mesta:

V svoj ekipo vabimo pomočnika/- co pri streženju pijač in slaščic. Oseba mora imeti svoj SP v katerem je registrirana, da lahko opravlja delo v kavarni/slaščičarni.

Nudimo:

  • plačilo po urni postavki med 8.5 € do 10€, ki bo opredeljeno v pogodbi o delu.

Pričakujemo:

  • zmožnost timskega dela,
  • vozniški izpit B kategorije (v primeru, da potrebuje prevoz do kraja dela),
  •  zahtevane delovne izkušnje na tem področju: 1 leto,
  • ostala dela v skladu z navodili nadrejenega,
  • zaželjeno poznavanje dela s programom Jire ali ostalih CRM programov.

Lokacija dela: Ljubljana – Šiška (blizu Aleje)

Kako se prijaviti? Kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti na: racunovodstvo@postelja.com

Za več informacij prosimo kontaktirajte tel. št. 041/ 641 – 021

Več o Slovenska postelja d.o.o.

Smo podjetje, ki se ukvarja s proizvodnjo različnih tipov ležišč, posteljnine in vzglavnikov, dodatno pa izvajamo tudi dodatne tapetniške storitve. Izdelki so rezultat lastnega razvoja in tehnologij.
Podjetje, ki od leta 1994, deluje pod blagovno znamko Slovenska postelja.