Opis delovnega mesta

MERKSCHA FURNIRNICA D.O.O. zaposli:

  • POMOČNIK STROJNIKA KOTLA (m/ž)

  • UPRAVLJANJE S PARNIM KOTLOM DNEVNI – STALNI NADZOR NAD PARNIM KOTLOM (NIVO VODE, TEMPERATURA VODE, …) NADZOR NAD STANJEM VIŠINE IN TRDOTE VODE VZDRŽEVANJE DELOVANJA TURBINE IN GENERATORJA MEHČANJE VODE PO NAVODILIH NADREJENEGA VODJE NADZOR TRANSPORTNIH NAPRAV ZA DOZIRANJE PARNEGA KOTLA MANJŠA VZDRŽEVALNA DELA POMOČ PRI REMONTNIH DELIH DNEVNA KONTROLA KOTLOVSKE VODE IN KONDENZATA NA PREDPISANE VREDNOSTI ČIŠČENJE KOTLOVNICE OPRAVLJANJE DEL IN NALOG PO NAVODILIH NADREJENEGA VODJE. IZMENSKO DELO VSE DNI V TEDNU PO MESEČNEM RAZPOREDU.

Pričakujemo:

  • srednješolsko izobrazbo
  • delovne izkušnje niso zahtevane
  • vozniški izpit B kategorije
  • zadovoljivo znanje angleškega in nemškega jezika
  • osnovna računalniška znanja

Nudimo:

  • zaposlitev za polni delovni čas
  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev
  • možnost zaposlitve za nedoločen čas
  • redno in stimulativno plačilo,
  • urejeno delovno okolje,
  • prijeten kolektiv, usposabljanje in napredovanje.

Način prijave: kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti ali po navadni pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: NINA PRELOG, telefon: 03 428 51 68, e-naslov: nina.prelog@merkscha.si

Naslov delodajalca:

MERKSCHA FURNIRNICA D.O.O.

MARIBORSKA CESTA 116

3000 CELJE