Opis delovnega mesta

STOPAR DESIGN proizvodnja in prodaja, d.o.o. zaposli:

  • POMOČNIK TEHNOLOGU (m/ž)

  • POMOČ V TEHNOLOŠKEM ODDELKU PROIZVODNJE OKEN IN VRAT, DELO Z RAČUNALNIKOM, PRIPRAVA NALOGOV ZA PROIZVODNJO OKEN IN VRAT, PRIPRAVA PONUDB OKEN IN VRAT IN KOMUNIKACIJA S STRANKAMI, NAROČANJE MATERIALA IN DODATKOV,…

Pričakujemo:

  • zaposlitev: visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd., Ekonomija; alternativno: visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Lesarska, papirniška, plastična, steklarska in podobna tehnologija
  • dobro znanje nemškega jezika
  • 1 leto delovnih izkušenj
  • vozniški izpit B kategorije
  • komunikativnost in urejenost,
  • natančnost in ažurnost,
  • organiziranost, timsko delo
  • poznavanje programa AutoCad in Klaes ali podobnih programov za izris predstavljajo prednost.
  • ekonomska, strojna, gradbena ali lesarska smer.

Nudimo:

  • zaposlitev za polni delovni čas
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev

Način prijave:  prijavo pošljite po elektronski pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  AVBELJ JOŽICA el. naslov: zaposlitev@stopar.org

Naslov delodajalca:

STOPAR DESIGN proizvodnja in prodaja, d.o.o.

Železarska cesta 8

3220 ŠTORE