Opis delovnega mesta

Podjetje ALOIS DALLMAYR AUTOMATEN-SERVICE, DRUŽBA ZA SERVIS AVTOMATOV, D.O.O.

 zaposli:

  • POMOČNIK V ADMINISTRACIJI (m/ž)

  • TELEFONSKA KORESPONDENCA; KOMUNICIRANJE S STRANKAMI; EVIDENTIRANJE IN ARHIVIRANJE PREJETE IN ODPREMLJENE POŠTE; ARHIVIRANJE OSTALE POSLOVNE DOKUMENTACIJE; POMOČ PRI UREJANJU IN VODENJU BLAGAJNE; KONTROLA IN PRIPRAVA POTNIH NALOGOV

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna, Tajniško in administrativno delo
  • vozniški izpit B kategorije
  • OD KANDIDATOV PRIČAKUJEMO ZANESLJIVOST, TOČNOST, NATANČNOST IN SAMOSTOJNOST PRI DELU; VESELJE DO DELA V PISARNI IN DELA S STRANKAMI; POZNAVANJE DELA V OKOLJU WINDOWS; PREDNOST IMAJO KANDIDATI Z UTEMELJENIMI DELOVNIMI IZKUŠNJAMI IZ PODOBNEGA DELOVNEGA PODROČJA; ZAŽELJENO JE POZNAVANJE VASCO PROGRAMOV, NI PA POGOJ; PRIČAKUJEMO KANDIDATE Z ODLIČNIM ZNANJEM SLOVENSKEGA JEZIKA IN ZNANJEM ANGLEŠKEGA ALI NEMŠKEGA JEZIKA

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 6 mes.
  • PO IZTEKU POGODBE ZA DOLOČEN ČAS MOŽNOST SKLENITVE NOVE POGODBE ZA NDČ

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: 📞 SABINA AVDIĆ, telefon: 04 583 52 02, e-naslov: zaposlitev[at]dallmayr.si
Naslov: ULICA HEROJA VERDNIKA 22, 4270 JESENICE