Opis delovnega mesta

V podjetju S restavracije d.o.o. zagotavljanje prehrane zaposlenim v podjetjih sega v leto 2014. Od takrat smo odprli 7 restavracij zaprtega ali odprtega tipa, preko razvozov pa zagotavljamo malice v še dodatnih šestih podjetjih.

V naš skoraj 50 članski kolektiv vabimo novega sodelavca za delovno mesto pomočnik v kuhinji – delilec hrane v podjetju v naši enoti FRELIH – Šentrupert na Dolenjskem!

  • POMOČNIK V KUHINJI – DELILEC HRANE V PODJETJU (m/ž)

Delovne naloge:

  • pomoč pri pripravi hrane in jedi
  • skrb za kakovost in ustreznost pripravljene hrane
  • razdeljevanje malic v podjetju
  • druga lažja dela v kuhinji

Kaj pričakujemo:

  • pozitivna naravnanost
  • predhodne izkušnje s pripravo hrane niso obvezne
  • odgovornost, vestnost, urejenost
  • veselje do timskega dela
  • veselje do dela s strankami
  • vozniški izpit B-kategorije

Kaj nudimo:

  • delo v prijetnem in urejenem kolektivu
  • redno plačilo, polni delovni čas
  • plačilo 900 eur bruto ter vsi dodatki in povračila skladno s kolektivno pogodbo

V kolikor vas zanima prosto delovno mesto in si želite postati del ekipe se čim prej prijavite – pošljite e- mail s svojo prijavo in opisom izkušenj na:

darja.korelc@srestavracije.si

Za več informacij pokliče go. Darjo Korelc na tel. št.: 041 371 606

Več o podjetju na http://slovely.si oz. na https://www.facebook.com/slovelyfamily/

Več o S restavracije d.o.o.