Opis delovnega mesta

Podjetje KOREN & CO. D.N.O. zaposli novega sodelavca ali sodelavko:

  • POMOČNIK V KUHINJI / KUHAR (m/ž)

Opis del in nalog:

  • priprava toplih in hladnih obrokov
  • organiziranje dela
  • vodenje in poznavanje dokumentacije HACCP

Pričakujemo:

  • ustrezna izobrazba: kuhar, kuharski pomočnik
  • samostojnost pri delu
  • vozniški izpit B kategorije
  • državljan RS

Nudimo:

  • delo je za polni delovni čas s poskusno dobo 3 mesecev
  • razvoj v naprednem in uspešnem podjetju
  • primerno in redno plačilo
  • dostop do široke baze znanja

Lokacija delovnega mesta: PE Gostinstvo in catering Koren,  Dolenje 11, 1235 Radomlje

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti na info@gostinstvokoren.si

oz. jih za dodatne informacije kontaktirajte na: 031 660 757

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: g. Luka Koren, email luka.koren@gostinstvokoren.si

Naslov delodajalca:

KOREN & CO. D.N.O.

ROŽNA DOLINA II/35

1000 LJUBLJANA

Obiščete nas lahko tudi na: www.gostinstvokoren.si

Več o KOREN & CO. D.N.O.

Gostinstvo in catering Koren je mlado podjetje, keterega glavno področje našega delovanja je catering na porokah, piknikih, obletnicah in poslovnih srečanjih. Skrbno pripravljene pogostitve za različne priložnosti pripeljemo kamor koli po celotni Sloveniji. Želje in okusi naročnika so osnovno vodilo pri sestavljanju jedilnika, izbran prostor – vrt, poslovni prostor, muzej, galerija, dvorana ali šotor, pa pripravimo tako, da dopolnjuje barvno nit in namen pogostitve. Vsaka pogostitev Gostinstva in cateringa Koren je drugačna in izbrana.