Opis delovnega mesta

Siliko d.o.o. v svojo ekipo vabi novega sodelavca ali sodelavko s študentskim statusom za opravljanje lažjih del v razvojni tehnologiji.

  • POMOŽNA DELA V RAZVOJNI TEHNOLOGIJI – štud. delo (m/ž)

Naloge in odgovornosti:

  • opravljanje različnih pomožnih del v razvojni tehnologiji podjetja SILIKO (kot so
    pomoč pri preizkušanju orodij, pri izvajanju testov, pripravi dokumentacije, vodenju
    evidenc, planiranju)
  • razvoj vaših znanj, strokovno rast ter nabiranje praktičnih izkušenj, ki jih lahko
    povežete z znanji izobraževalnega sistema

Od vas pričakujemo:

  • študij s smeri strojništva
  • veselje do dela, organiziranost in pripadnost delu
  • splošno praktičnost in učljivost
  • osnovno znanje MS Office
  • veljaven status študenta

Ponujamo vam:

  • priložnost za rast in pridobivanje novih izkušenj
  • zanimivo in dinamično delo pri razvojnem dobavitelju v avtobranži
  • urejeno delovno okolje in delo na sodobni tehnologiji v novih poslovnih prostorih
    na Vrhniki
  • možnost dolgoročnega sodelovanja

V kolikor se prepoznate v zgoraj navedenem opisu, vas vabimo, da nam pošljete vašo prijavo z življenjepisom na kadri@siliko.si  in sicer najkasneje do 30.10.2018.

Ob prijavi, nam povejte, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Več o nas na: https://www.siliko.si/

Naslov delodajalca:

SILIKO D.O.O.

Tržaška cesta 31

1360 Vrhnika

Več o SILIKO d.o.o.

Podjetje Siliko d.o.o. je razvojni dobavitelj in proizvajalec tehničnih izdelkov iz elastomerov in termoplastov z več kot 30-letno tradicijo.
V tem obdobju se je proizvodni program razširil in danes obsega dejavnosti, s katerimi lahko kupec dobi celovito storitev od idejne zasnove, konstrukcije in izdelave orodja do velikoserijske proizvodnje.