Opis delovnega mesta

Podjetje VALTIS OGREVANJE, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, STORITVE IN TRGOVINO D.O.O. zaposli novega sodelavca ali sodelavko:

  • POMOŽNI DELAVEC (m/ž)

Opis del in nalog:

  • prevažanje lažjih stvari z tovornjakom ( do 3.5 tone)
  • manipulacija polizdelkov po naročilu delovodje priprave dela in obdelave
    materialov
  • manj zahtevno ročno in strojno obdelovanje polizdelkov, v skladu z navodili
  • ročno in strojno čiščenje ter pakiranje polizdelkov in izdelkov
  • sortiranje in odvoz smeti in odpadnih materialov
  • skrb za oskrbljenost delovnih mest
  • skrb za urejenost in čistočo celotne proizvodnje
  • ustrezno razvrščanje odpadkov proizvodnje in odvoz odpadkov ki jih ne odvažajo
    druga podjetja
  • sodelovanje in različnih projektih
  • ostala dela po nalogu nadrejenega

Pričakujemo:

  • zahtevana izobrazba (stopnja, smer): zaključena osnovna šola
  • delovne izkušnje:  1 mesec
  • potrebna znanja: vozniški izpit B kategorije, čiščenje
  • sposobnosti: telesna sposobnost, redoljubnost

Odgovorni boste za:

  • za racionalno porabo materiala, izkoristka strojev in časa
  • za doseganje načrtovanih ciljev v okviru delovnega področju
  • za kvalitetno opravljeno delo

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas
  • urejeno in prijetno delovno okolje

Delo se opravlja v Mariboru od 6.00 do 14.00 od ponedeljka do petka, občasno sobote.

Način prijave:   Vloge za zaposlitev pošljite na zaposlitev.valtis@gmail.com

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Več o podjetju VALTIS D.O.O  si lahko ogledate na spodnji povezavi:  https://www.facebook.com/waltisogrevanje/videos/1404688886293266/ ali na spletni strani: https://www.ogrevanje-kotli.si/video

VALTIS OGREVANJE, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, STORITVE IN TRGOVINO D.O.O.
CESTA K TAMU 61
2000 MARIBOR