Opis delovnega mesta

Podjetje KOVINAR, kovinskopredelovalna industrija, d.o.o.  zaposli:

  • POMOŽNI DELAVEC V PROIZVODNJI IN LOGISTIKI (m/ž)

  • PRIPRAVA ŽICE ZA VEZANJE PROIZVODOV, ZAPENJANJE IN ODPENJANJE TOVORA, POMOČ PRI TRANSPORTU SUROVINE, POLPROIZVODOV IN GOTOVIH PROIZVODOV, POMOČ PRI NASTAVLJANJU IN MENJAVI PROGRAMA PROIZVODNIH LINIJ ZA IZDELAVO PROIZVODOV, POMOČ PRI DOZIRANJU OZ. NAKLADANJU VLOŽKA PROIZVODNE LINIJE, POMOČ OPERATERJEM PRI UPRAVLJANJU S PROIZVODNIMI LINIJAMI.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna, Metalurgija, strojništvo in kovinarstvo
  • vozniški izpit B kategorije
  • Zaželjen je opravljen izpit za dvigalo vodeno s tal in izpit za viličar.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz.  pokličite za razgovor. Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: 📞 ✉ JELENA RAMUŠ, telefon: 04 580 96 93, e-naslov: jelena.ramus@pittini.it
Naslov: Spodnji Plavž 6, 4270 JESENICE

Naslov delodajalca:

KOVINAR, kovinskopredelovalna industrija, d.o.o.

Spodnji Plavž 6

4270 JESENICE