Opis delovnega mesta

KOVINAR, kovinskopredelovalna industrija, d.o.o., Jesenice zaposli:

  • POMOŽNI DELAVEC V PROIZVODNJI IN LOGISTIKI (m/ž)

  • PRIPRAVA ŽICE ZA VEZANJE PROIZVODOV, ZAPENJANJE IN ODPENJANJE TOVORA, POMOČ PRI TRANSPORTU SUROVINE, POLPROIZVODOV IN GOTOVIH PROIZVODOV, POMOČ PRI NASTAVLJANJU IN MENJAVI PROGRAMA PROIZVODNIH LINIJ ZA IZDELAVO PROIZVODOV, POMOČ PRI DOZIRANJU OZ.NAKLADANJU VLOŽKA PROIZVODNE LINIJE, POMOČ OPERATERJEM PRI UPRAVLJANJU S PROIZ.LINIJAMI.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna, Metalurgija, strojništvo in kovinarstvo
  • zaželjen opravljen tečaj za mostno dvigalo, vodeno s tal

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 3 mesecev s poskusno dobo

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: RAMUŠ JELENA telefon: 04 580 96 73 el. naslov: jelena.ramus@pittini.it

Naslov delodajalca:

KOVINAR, kovinskopredelovalna industrija, d.o.o., Jesenice

Spodnji Plavž 6

4270 JESENICE