Opis delovnega mesta

Podjetje POSTELJA proizvodnja in trgovina d.o.o. zaposli:

  • POMOŽNI DELAVEC V PROIZVODNJI (m/ž)

Opis del in nalog:

  • POMOČ V PROIZVODNJI – V TAPETNIŠKI DELAVNICI
  • dopoldanski delovnik

Pričakujemo:

  • izobrazba: nižja poklicna
  • vozniški izpit B in B1 kategorije
  • delovne izkušnje niso pogoj za zaposlitev

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev
  • po izteku pogodbe za določen čas možnost sklenitve nove pogodbe za nedoločen čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz.  pokličite za razgovor.

Kontaktna oseba: 📞  04 / 53 25 770,  ga. SONIA M. VALENTINČIČ  ✉ racunovodstvo@postelja.com

Naslov delodajalca:

POSTELJA proizvodnja in trgovina d.o.o.

Zapuže 10 B
4275 BEGUNJE NA GORENJSKEM

Več o POSTELJA proizvodnja in trgovina d.o.o.

Podjetje se ukvarja s proizvodnjo različnih tipov ležišč, posteljnine in vzglavnikov, dodatno pa izvaja tapetniške storitve. Izdelki so rezultat lastnega razvoja in tehnologij. Nudimo vam jih pod lastno blagovno znamko, po načinu svetovanja »prodaja po meri kupca« v naših poslovalnicah po vsej Sloveniji. Želimo postati vodilno, inovativno podjetje na področju proizvodnje in prodaje ležišč v Sloveniji in širše.