Opis delovnega mesta

Podjetje PLASTPOL, orodjarstvo in izdelava predmetov iz plastičnih mas, d.o.o. zaposli:

  • POMOŽNEGA DELAVCA V PROIZVODNJI (m/ž)

  • DELO V ORODJARNI IN POSLUŽEVANJE STROJEV ZA BRIZGANJE PLASTIKE
  • opravljanje enostavnih priučenih in ponavljajočih se del na strojih v orodjarni z možnostjo in pripravljenostjo nadaljnjega izobraževanja na računalnikih,
  • posluževanje strojev za brizganje plastike – prebiranje, sortiranje, pakiranje izdelkov iz plastike

Pričakujemo:

  • najmanj osnovnošolsko izobrazbo
  • vozniški izpit B-kategorije

Nudimo:

  • redna zaposlitev z dopoldasnkim delovnim časom
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas
  • okvirna mesečna plača 878.55 EUR bruto / mesečno

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: POLAJNAR ALOJZ telefon: 041 344 090 el. naslov: plastpol@siol.net

PLASTPOL, orodjarstvo in izdelava predmetov iz plastičnih mas, d.o.o.

Cesta na Rupo 63

4000 KRANJ

Več o PLASTPOL, orodjarstvo in izdelava predmetov iz plastičnih mas, d.o.o.

Družinsko podjetje PLASTPOL d.o.o., katere začetki segajo v leto 1986, se ukvarja z izdelavo orodij in brizganjem izdelkov iz plastičnih mas.