Opis delovnega mesta

SKB BANKA D.D. LJUBLJANA zaposli:

  • POSLOVENEGA ANALITIKA (m/ž)

  • GLAVNE OZ. PRIMARNE NALOGE: IZVAJANJE UPORABNIŠKEGA SKRBNIŠTVA NA PODROČJU PODATKOVNEGA SKLADIŠČA
  • AKTIVNO SODELOVANJE V PROCESU RAZVOJA S POUDARKOM NA PODROČJU PODATKOVNEGA SKLADIŠČA: ANALIZA ZAHTEV, PRIPRAVA SPECIFIKACIJ ZA SPREMEMBE IS, TESTIRANJE, DOKUMENTIRANJE, ANALIZIRANJE PODATKOV IN PRIPRAVA ZAHTEVNIH POROČIL ZA INTERNE UPORABNIKE IN REGULATORJA
  • AKTIVNO SODELOVANJE PRI NALOGAH KONTROLE KVALITETE PODATKOV
  • POMOČ UPORABNIKOM PRI UPORABI IS, PRIPRAVA IN IZVAJANJE IZOBRAŽEVANJA UPORABNIKOV
  • KOORDINACIJA DELA MANJŠIH DELOVNIH TIMOV PRI RAZVOJNIH NALOGAH

Pričakujemo:

  • poslovno-informacijska smer, tehnična smer. Pogoji in pričakovanja: Zahtevno ustno in pisno komuniciranje v angleškem jeziku, nekaznovanost in da oseba ni v kazenskem postopku. Sposobnosti in veščine: Zanesljivost in vztrajnost, Sistematičnost in natančnost, Sposobnost analitičnega razmišljanja, Inovativnost, Komunikativnost, proaktivnost in sposobnost timskega dela.
  • prednost pri izbiri bodo imeli kandidati / kandidatke, ki imajo: Izkušnje s področja dela na kompleksnih informacijskih sistemih
  • izkušnje s področja dela na relacijskih podatkovnih bazah
  • poznavanje uporabe orodij za delo z bazami podatkov (BI orodja), Napredno znanje MS Office orordij: Delovne izkušnje na področju bančništva ali drugih finančnih institucij
  • znanje in izkušnje s področja poznavanja mednarodnih standardov računovodskega poročanja, Znanje in izkušnje s področja regulatornega poročanja in predpisov
  • ustrezne sposobnosti komuniciranja in organizacije dela
  • zaželeno poznavanje BI orodja Microstrategy.
  • delovni izkušnje 1 leto

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev

Način prijave:  pošljite vlogo po e-pošti

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:el. naslov: cloveski.viri@skb.si

Naslov delodajalca:

SKB BANKA D.D. LJUBLJANA

AJDOVŠČINA 4

1000 LJUBLJANA