Opis delovnega mesta

Podjetje KUHN, TRGOVINA IN POSREDOVANJE, D.O.O. zaposli:

  • POSLOVNI SEKRETAR / DELAVEC V ADMINISTRACIJI (m/ž)

  • SPREJEM, PREGLED IN ODPIRANJE POŠTE SPREJEM IN POSREDOVANJE TELEFONSKIH POGOVOROV, SKRB ZA PROTOKOLARNE ZADEVE PRI SPREJEMU STRANK, SESTAVLJANJE STROKOVNIH DOPISOV, ZAPISNIKOV, PONUDB, VLOG, OBRAZCEV, ODDAJA INTRASTAT POROČIL, TERJANJE KUPCEV ZA PLAČILA, FOTOKOPIRANJE, ARHIV

Pričakujemo:

  • izobrazba: višješolska (prejšnja), višja strokovna, Tajniško in administrativno delo
  • znanje tujega jezika
  • OBVEZNO ZNANJE ZA PRIPRAVO IN ODDAJO RAZPISNE DOKUMENTACIJE/JAVNA NAROČILA

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
  • plačilo 1200 EUR bruto / mesečno
  • dopoldansko delo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:   kuhn-office@kuhn.si

Naslov delodajalca:

KUHN, TRGOVINA IN POSREDOVANJE, D.O.O.

BLATNICA 1

1236 TRZIN