Opis delovnega mesta

Podjetje   TOPTAP TAPETNIŠTVO – GOSTINSTVO, IRENA GREGORIČ S.P. zaposli:

  • POSLOVNI SEKRETAR (m/ž)

  • ZAPOSLENI UREJA IN SPREMLJA PAPIRJE ZA POSLOVANJE (PROIZVODNJA, TRANSPORT, GOSTINSTVO, RAČUNOVODSTVO)
  • KNJIŽI POSLOVNE DOKUMENTE, UREJA DOKUMENTACIJO ZA ZAPOSLENE, PISARNIŠKA DELA, RAČUNOVODSTVO, KNJIGOVODSTVO, KOMERCIALA, KADROVANJE, ANALIZA, DOPISI

Pričakujemo:

  • IZOBRAZBA:  višješolska (prejšnja), višja strokovna, Ekonomija
  • tekoče znanje nemščine

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • dopoldanski delovni čas
  • zaposlitev za določen čas

Način prijave:

  • svojo prijavo pošljite po pošti ali po e-pošti

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: GREGORIČ IRENA telefon: 041636954 el. naslov: irena.gregoric@toptap-sp.si

TOPTAP TAPETNIŠTVO – GOSTINSTVO, IRENA GREGORIČ S.P. zaposli:

Zgornja Ložnica 43

2316 ZGORNJA LOŽNICA