Opis delovnega mesta

Podjetje VALTIS OGREVANJE, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, STORITVE IN TRGOVINO D.O.O.  je edino slovensko podjetje, ki strankam nudi celoten paket pri ogrevanju njihovega doma. Izvajamo tudi proizvodnjo kotlov, montažo ter servisiranje kotlov.

Zaradi širitve prodaje zaposlimo novega sodelavca ali sodelavko:

  • POSLOVNI SEKRETAR – SKRBNIK STRANK (m/ž)

  • sprejemanje centralne klicne številke podjetja in vezava klicateljev na ustrezne oddelke podjetja
  • sprejemanje klicev za zagone in servise kotlov, ter posredovanje podatkov servisni službi
  • operiranje s programskim modulom za servis in vnašanje vseh podatkov
  • likvidacija manj zahtevnih računov
  • odpiranje pošte
  • operativno urejanje kadrovskih zadev
  • urejanje tabel in grafov za proizvodne procese in statistične namene ( graf doseženih norm zaposlenih, graf odsotnosti, plan proizvodnje. )
  • priprava in kompletiranje ustrezne spremne dokumentacije izdelkov
  • sprejemanje, preverjanje pravilnosti in arhiviranje potnih nalogov
  • urejanje plačil preko študentskih servisov
  • sprejemanje in usmerjanje obiskovalcev podjetja
  • pomoč pri dejavnostih ob obisku poslovnih partnerjev
  • skrbno arhiviranje dokumentacij podjetja
  • skrb za urejenost delovnega okolja
  • druga dela po nalogu nadrejenega

Pričakujemo:

  • izobrazba: V. stopnja
  • eno leto delovnih izkušenj
  • iščemo osebo, ki je dobro organizirana in bo delo v administraciji našega podjetja opravljala z veseljem

Potrebna znanja:  Dobro pisno in pogovorno izražanje, obvladanje angleškega jezika, dobro poznavanje osebnega računa, obladovanje programov microsoft office, poslovni bonton.

 Sposobnosti: Usmerjenost k delu s strankami, spretnost pri komuniciranju, skrbnost, natančnost in doslednost, sposobnost timskega dela.

Odgovornosti: Odgovorni boste za izvajanje dela v skladu z zakoni, predpisi in standardi, za varovanje poslovne tajnosti in varovanje ugleda podjetja, za varnost in zdravje pri dela,  za pravočasno opravljeno delo.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  •  delovni čas od 7.00 – 15.00, občasno sobote po predhodnem dogovoru
  • plačilo: 1000€ bruto + malica + prevoz + možnost dodatne stimulacije

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite na zaposlitev.valtis@gmail.com ali pokličite na 031 458 142 (Matej)

Kontaktna oseba:  031 458 142 (Matej)

VALTIS OGREVANJE, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, STORITVE IN TRGOVINO D.O.O.
CESTA K TAMU 61
2000 MARIBOR

Več o Valtis d.o.o.

Valtis d.o.o. je podjetje s tridesetletnimi izkušnjami na področju razvoja in proizvodnje kotlov za centralno ogrevanje - posebej so specializirani v razvoj popolnoma avtomatskih kotlov na pelete, ki uporabnikom zagotavljajo popolno udobje pri ogrevanju doma.