Opis delovnega mesta

Podjetje KARAT-ko pralnica, likalnica in čistilni servis d.o.o. zaposli:

  • PRALEC (m/ž)

Opis del in nalog:

  • PREVZEM UMAZANEGA PERILA IN SORTIRANJE
  • PRANJE V INDUSTRIJSKIH PRALNIH STROJIH
  • POLNJENJE SUŠILNIH STROJEV
  • ZLAGANJE BRISAČ
  • SORTIRANJE
  • POPISOVANJE DOBAVNIC
  • OBČASNO POMOČ NA TERENU
  • RAZVOZ PERILA

DELA SE V POSLOVNI ENOTI KARAT-KO D.O.O. , CESTA NA BRDO 85, 1000 LJUBLJANA, mestni avtobus – vozi št.  14

Pričakujemo:

  • izobrazba: SREDNJA POKLICNA
  • vozniški izpit B kategorije
  • zelo dobro razumevanje slovenskega jezika

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev z možnostjo podaljšanja

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Elektronska pošta: karatkopralnica@gmail.com

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ga. Katja Ivanič – Simić, telefon: 041-78-23-72

Naslov delodajalca:

KARAT-ko d.o.o.
Cesta dveh cesarjev 387 c
1000 Ljubljana

Obiščite nas na spletu: https://www.karatko.si/