Opis delovnega mesta

Iščete redno delo in redno zaposlitev? V podjetju HYPEX d.o.o. razpisujemo prosto delovno mesto:

  • PRIPRAVLJALEC IN MONTER LINEARNE TEHNIKE (m/ž)

Opis delovnega mesta:

• Razrez in priprava materiala
• izdelovanje lesenega pakirnega materiala
• pranje kosov
• skladanje materiala
• razkaljevanje in ravnanje vreten
• delo poteka na sedežu podjetja

Pričakujemo:

• zaželjena izobrazba strojne smeri
• samoiniciativnost
• vestnost
• doslednost
• natančnost

Nudimo:

• Zaposlitev za nedoločen čas

Vaše prijave z življenjepisom, natančnim opisom dosedanjih delovnih izkušenj pričakujemo na: zaposlitev@hypex.si

Obiščite nas tudi na www.hypex.si

HYPEX, d.o.o.
Alpska cesta 43
4248 Lesce

Več o HYPEX d.o.o.

Podjetje HYPEX d.o.o. je proizvodno-trgovsko podjetje v zasebni lasti, ustanovljeno leta 1990. Pred leti smo zgradili sodoben poslovno proizvodni center v industrijski coni v Lescah, kjer je poleg poslovnih prostorov tudi veleprodajna trgovina, skladišča ter obrat proizvodnje.

Proizvodno-prodajni program smo v zadnjem času razširili, tako da danes nudimo veliko izbiro elementov industrijske avtomatizacije in industrijske opreme za strojograditelje, vzdrževalce, inštalaterje in obrtnike tako doma kot v tujini.