Opis delovnega mesta

SILIKO d.o.o. smo razvojni dobavitelj in proizvajalec tehničnih izdelkov iz elastomerov in termoplastov z več kot 30 letno tradicijo.
Naše komponente vgrajujemo v večino avtomobilov nemške avtomobilske industrije.

V poslovni enoti Vrhnika iščemo:

  • PRIPRAVLJALCA V CENTRU ZA ELASTOMERE (m/ž)

Cilj delovnega mesta:

  • priprava in tehtanje surovin za pripravo zmesi elastomerov,
  • upravljanje in delo na mešalniku elastomerov,
  • pakiranje in ustrezno označevanje izdelanih zmesi,
  • knjiženje opravljenega dela v računalniški sistem.

Od vas pričakujemo:

  • veselje do dela, organiziranost, natančnost in pripadnost delu,
  • pripadnost ekipi,
  • splošno praktičnost in učljivost,
  • pripravljenost na delo v več izmenah,
  • fizično zmogljivost, če je potrebno včasih dvigniti tudi kaj težjega.

Predhodne izkušnje niso potrebne. Delo poteka v 3 izmenah od ponedeljka do petka. V kolikor se prepoznate v zgornjem opisu, vas vabimo, da nam čim prej posredujete vaš CV z motivacijskim pismom na kadri@siliko.si
Pripišite »Razpis – Pripravljalec v centru za elastomere«.
Vaše prijave bomo sprejemali do nedelje, 16.8.2020.

Naslov delodajalca:

SILIKO d.o.o.

Tržaška 31

1360 Vrhnika, Slovenia

Več o SILIKO d.o.o.

Podjetje Siliko d.o.o. je razvojni dobavitelj in proizvajalec tehničnih izdelkov iz elastomerov in termoplastov z več kot 30-letno tradicijo. V tem obdobju se je proizvodni program razširil in danes obsega dejavnosti, s katerimi lahko kupec dobi celovito storitev od idejne zasnove, konstrukcije in izdelave orodja do velikoserijske proizvodnje.